Korygujemy zgryz aparatami stałymi u dzieci i osób dorosłych przede wszystkim za pomocą systemów z zamkami samoligatorującymi.

Leczenie ortodontyczne poprzedzam wnikliwą diagnostyką, aby oprócz poprawy wyglądu zębów i uśmiechu, zapewnić prawidłowe funkcjonowanie stawów skroniowo-żuchwowych.

dr n. med. Bartłomiej Muszalski, założyciel Alligodent

Na czym polega leczenie ortodontyczne?

Ortodoncja jest dziedziną stomatologii, która zajmuje się prostowaniem zębów. Nierówno ustawiony zgryz jest problemem zarówno estetycznym, jak i zdrowotnym – ma wpływ na układ twarzy, sprzyja próchnicy, chorobom przyzębia oraz problemom ze stawami. W AlligoDent prowadzimy biofunkcjonalne leczenie ortodontyczne, które uwzględnia funkcjonowanie stawów skroniowo-żuchwowych i zapobiega ich zaburzeniom w przyszłości.

Dlaczego warto zostać naszym pacjentem?

Wyspecjalizowani lekarze

Mamy doświadczonych, wyspecjalizowanych lekarzy.

Leczenie ortodontyczne wymaga całościowego spojrzenia na pacjenta. Czynimy to mając w zespolę specjalistkę w zakresie ortodoncji jak i lekarzy innych specjalności, którzy w razie potrzeby służą konsultacją. Twoje zęby są w dobrych rękach!

Kompleksowe podejście

Nigdy nie rozwiązujemy jednego problemu w oderwaniu od drugiego.

Kompleksowo patrzymy na zdrowie Twoich zębów. Doradzimy Ci najlepszą metodę leczenia dostosowaną do Twojej sytuacji. Nie rozwiązujemy jednego problemu w oderwaniu od innego. Z AlligoDent masz pewność, że kompleksowo zadbamy o Twoje zęby i rozwiążemy Twoje problemy.

Zaawansowana diagnostyka

Mamy jeden z najnowocześniejszych tomografów 3D w Poznaniu.

Mamy jeden z najnowocześniejszych tomografów 3D w Poznaniu. Wykorzystujemy techniki trójwymiarowego komputerowego planowania leczenia, które ułatwiają proces leczenia.

Najnowsze metody leczenia

Przy aparatach stałych stosujemy samoligatorujące się zamki.

Przy aparatach stałych stosujemy samoligatorujące się zamki, które powodują korzystniejszy rozkład sił (komfort i brak bólu), umożliwiają dokładne oszacowanie czasu leczenia oraz wymagają rzadszych wizyt (co 2-3 miesiące zamiast 2-3 tygodnie).

Całościowy kosztorys

Przygotowujemy kosztorys na cały okres leczenia.

Przygotowując kosztorys uwzględniamy nie tylko łuki, ale wszystkie wizyty i koszty dodatkowe. W AlligoDent nigdy nie będziesz czuł się zaskakiwany.

Rozumiemy Twoje potrzeby

Stosujemy metody, które zapewniają komfort.

Omówimy z Tobą cały proces leczenia. Stosujemy metody, które zapewniają większy komfort (brak bólu) i które wymagają rzadszych wizyt kontrolnych, co znacząco obniża koszty leczenia.

Myślisz o poprawie swojego uśmiechu?

Zadzwoń i umów się na konsultację z Twoim ortodontą w AlligoDent!

61 222 54 48

Czy wiesz, że…

ortodontcja to leczenie, w którym zmienia się zarówno układ zębów jak również ułożenie struktur stawowych i ich działanie w powiązaniu z mięśniami. Leczenie ortodontyczne wymaga uwzględnienia prawidłowego ułożenia głów stawów skroniowo-żuchwowych, aby zapobiegać późniejszym nieprawidłowościom jak bóle stawów, mięśni twarzy, głowy i ścieranie zębów.

Czy wiesz, że…

wykorzystanie samoligatorujących się zamków wpływa na korzystniejszy rozkład sił co daje pacjentowi komfort i praktycznie brak bólu. Stosując samoligatorujące się zamki można precyzyjnie określić pełen czas leczenia, który maksymalnie wynosi dwa lata.

Dowiedz się więcej o ortodoncji! Przeczytaj nasze porady

Jak leczenie ortodontyczne uwalnia pacjenta od chronicznych bólów głowy

Niewidoczne aparaty ortodontyczne ClearCorrect

Na czym polega leczenie biofunkcjonalne?

Zachowaj zdrowe zęby! Pamiętaj o profilaktyce!

Chcąc zachować zdrowe zęby i uniknąć wielu problemów warto pamiętać o profilaktyce:

Umów się na wizytę już dziś!

61 222 54 48

Lokalizacja naszej kliniki

Mamy siedzibę w samym centrum, więc z każdego miejsca będziesz miał do nas blisko!
ul. Maratońska 3a/1 (300 m od ul. Półwiejskiej i Starego Browaru)

Dojazd

samochodem:

wjazd z ul. Królowej Jadwigi w prawo w ulicę Maratońską, zaraz za Multikinem. Po lewej stronie znajduje się płatny parking. Nasza klinika znajduje się naprzeciwko parkingu.

komunikacją miejską:

tramwajem nr 2, 6, 9, 12, 18, przystanek „Półwiejska”

Zadzwoń i umów się na konsultację ze swoim lekarzem w AlligoDent!

61 222 54 48

Doradztwo marketingowe i strona internetowa - Truszkowski Consulting Group