W AlligoDent od lat mamy stały zespół wyspecjalizowanych lekarzy.
Jesteś w dobrych rękach!

dr n. med. Bartłomiej Muszalski

Lekarz stomatolog z ponad 20-letnim doświadczeniem, specjalista protetyki II stopnia. W latach 1996 – 2004 asystent w Zakładzie Propedeutyki i Rehabilitacji Narządu Żucia Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Prowadził zajęcia dydaktyczne ze studentami oraz prace badawcze. W 2004 r obronił prace doktorską z zakresu protetyki. Od 1997 r aktywnie zajmuje się leczeniem z zastosowaniem implantów stomatologicznych. Uczestnik licznych szkoleń międzynarodowych z dziedziny protetyki, implantologii i ortodoncji.

W AlligoDent zajmuje się wielospecjalistyczną rehabilitacją narządu żucia z zastosowaniem implantów. Wykonuje zabiegi przedimplatacyjne dla poprawy łoża kostnego i periodontologiczne w leczeniu chorób przyzębia. Praktykuje nowoczesną stomatologię estetyczną ( licówki, inlay, onlay ) jak również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej twarzy. W ramach ortodoncji stosuje terapię bio-funkcjonalno-estetyczną twarzy ( face–functional and cosmetic excellence). Uczestniczył w dwuletnim podyplomowym kursie „FullFace” prowadzonym przez światowej sławy prof. Domingo Martina, dr Renato Cocconi i prof. Mirco Raffaini.

Przynależy do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (OSIS), Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI), Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej(PTME).

dr n.med. Agata Małkowska–Lanzafame

Pracownik naukowy Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, autorka 6 publikacji naukowych, stypendystka Uniwersytetu Christiana Albrechta w Kilonii, koordynator kursu endodoncji przedklinicznej dla studentów anglojęzycznych, wykładowca kursów dla lekarzy z zakresu endodoncji. Ukończyła szereg szkoleń w kraju i za granicą (m.in. USA, Włochy, Turcja, Holandia).

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) i Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego (ESE) oraz grupy studyjnej International Team for Implantology Study Club. Jej kliniczną pasją jest endodoncja (leczenie kanałowe) i stomatologia mikroskopowa, a pasją pozazawodową – wychowanie dzieci, kuchnie świata, odkrywanie ducha wielkich aglomeracji miejskich oraz kultura Dalekiego Wschodu. Biegle włada językiem angielskim oraz włoskim.

lek. dent. Joanna Jędrzejewska–Garwacka

Lekarz stomatolog z blisko 10-letnim doświadczeniem. Uczestniczka licznych szkoleń i kursów z zakresu endodoncji (leczenia kanałowego), protetyki oraz stomatologii dziecięcej. Z AlligoDent związana jest od 6 lat. Specjalizuje się w odtwarzaniu zębów za pomocą technik inley-onley, które dają możliwość rekonstrukcji ubytku korony zęba w sposób najbardziej zbliżony do natury, zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym . Używa mikroskopu w wysokospecjalistycznym leczeniu kanałowym, oraz zachowawczym. Jej osobowość przyciąga zarówno dorosłych jak i najmłodszych pacjentów.

Prywatnie miłośniczka wycieczek rowerowych, gier planszowych, teatru, kina oraz eksperymentów kulinarnych.

lek. dent. Weronika Jaskóła–Jędrzejczak

Lekarz stomatolog specjalizujący się w leczeniu ortodontycznym, zwłaszcza w leczeniu aparatami stałymi. Uczestniczka licznych szkoleń z zakresu ortodoncji. Dodatkowo w AlligoDent zajmuje się stomatologią zachowawczą (leczeniem ubytków i urazów zębów). W 2010 roku otworzyła przewód doktorski z ortodoncji na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Po pracy interesuje się muzyką klasyczną (gra na skrzypcach), hippiką, dobrą kuchnią. Pasjonatka dalekich podróży i ciekawych książek.

lek. dent. Paweł Kmiecik

Ukończył Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu z wyróżnieniem. Nagrodzony przez Wielkopolską Izbę Lekarską za najlepiej zdany Lekarsko-Dentystyczny Egzamin Końcowy w województwie wielkopolskim. Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej w Poznaniu (przy Uniwersytecie Medycznym). W AlligoDent zajmuje się chirurgią, leczeniem zachowawczymi oraz protetyką .

Doradztwo marketingowe i strona internetowa - Truszkowski Consulting Group