Od ponad 20 lat leczymy z wykorzystaniem implantów. Liczy się dla nas nie tylko funkcja implantu, ale również jego finalny wygląd.

Zawsze doradzam najlepsze rozwiązanie dostosowane do sytuacji danego pacjenta. Robiąc szczegółową diagnostykę oraz wizualizację efektu końcowego jeszcze przed rozpoczęciem zabiegu dbam o to, aby implanty moich pacjentów były optymalne zarówno pod względem funkcjonalnym jak i estetycznym.

dr n. med. Bartłomiej Muszalski, założyciel Alligodent

Na czym polega leczenie implantologiczne?

Leczenie implantologiczne polega na wszczepieniu implantów w kość szczęki i żuchwy w celu odbudowy na nich brakujących zębów. Współczesne implanty przypominają śrubę. W kolejnym etapie na implancie (śrubie) osadza się koronę, która ma kształt zęba. Ten etap nazywa się implantoprotetyką. W leczeniu implantologicznym stosujemy tzw. nawigację, dzięki czemu zabieg wykonywany jest szybciej i bez konieczności szycia, co oznacza szybsze gojenie dziąsła, brak obrzęku i zmniejszenie bądź brak dolegliwości bólowych po zabiegu.

Dlaczego warto zostać naszym pacjentem?

Wieloletnie doświadczenie

Od ponad 17 lat wykonujemy implanty dla naszych pacjentów.

Od ponad 17 lat wykonujemy implanty dla naszych pacjentów. Mamy doświadczenie nie tylko w chirurgicznym wszczepianiu implantów, ale również w protetycznym przygotowaniu idealnie wyglądającej korony. Masz pewność, że Twój implant będzie wyglądał jak naturalny ząb.

Całościowe podejście

Nigdy nie rozwiązujemy jednego problemu w oderwaniu od drugiego.

Zdrowie Twoich zębów to naczynia połączone. Nigdy nie rozwiązujemy jednego problemu w oderwaniu od drugiego. Zawsze doradzamy najlepsze rozwiązanie dla danej sytuacji. Z AlligoDent masz pewność, że kompleksowo zadbamy o Twoje zęby i rozwiążemy Twoje problemy.

Zaawansowana diagnostyka

Mamy jeden z najnowocześniejszych tomografów 3D w Poznaniu.

Mamy jeden z najnowocześniejszych tomografów 3D w Poznaniu. Umożliwia on dokładne zaplanowanie implantu (dokładność 0,01 mm), zarówno pod względem funkcjonalnym jak i wizualnym, jeszcze przed rozpoczęciem zabiegu.

Sprawdzone materiały

Używamy implantów wyłącznie producentów światowej klasy.

Używamy implanty wyłącznie sprawdzonych producentów światowej klasy. Naszym pacjentom oferujemy również korony (widoczna część implantu) na cyrkonii. Z nami masz pewność, że Twój implant będzie dobrej jakości.

Dbamy o efekt wizualny

Najważniejsze jest dla nas, abyś dobrze czuł się ze swoim uśmiechem.

Najważniejsze jest dla nas, abyś dobrze czuł się ze swoim uśmiechem. Dlatego przed rozpoczęciem zabiegu przygotowujemy wizualizację jak będzie wyglądał ząb i Twój uśmiech, natomiast po zabiegu dopracowujemy kształt, kolor, załamanie światła itp.

Rozumiemy Twoje potrzeby

Zawsze przedstawiamy alternatywne metody leczenia, abyś miał wybór.

Zawsze przedstawiamy alternatywne metody leczenia, abyś miał wybór. Przed rozpoczęciem leczenia przedstawiamy pełen kosztorys, żebyś nigdy nie był zaskakiwany kosztami. W razie potrzeby rozkładamy leczenie w czasie, aby nie było obciążeniem dla domowego budżetu.

Myślisz o implancie?

Zadzwoń i umów się na konsultację z naszym lekarzem!

61 222 54 48

Czy wiesz, że…

Brak nawet pojedynczego zęba ma konsekwencje w postaci przesuwania się zębów sąsiednich, wysuwania przeciwstawnych oraz powoduje postępujący zanik kości. Czynniki te wpływają na destrukcję całego układu żucia, zmniejszając komfort gryzienia. Dobrze zaprojektowany i zamocowany implant zapobiega zanikowi kości i problemom zgryzowym.

Czy wiesz, że…

W AlligoDent stosujemy wyłącznie sprawdzone implanty renomowanej, szwajcarskiej marki Straumann. Jest to producent nowoczesnych i niezawodnych systemów implantologicznych obecny na rynku od ponad 20 lat i cieszący się niezmiennie zaufaniem lekarzy na całym świecie.

Dowiedz się więcej o implantach! Przeczytaj nasze porady

Czym są implanty i z czego są wykonane?

Jak wygląda proces leczenia implantologicznego?

Na czym polega nawigacja w zabiegach implantologicznych?

Zachowaj zdrowe zęby! Pamiętaj o profilaktyce!

Chcąc zachować zdrowe zęby i uniknąć wielu problemów warto pamiętać o profilaktyce:

Umów się na wizytę już dziś!

61 222 54 48

Lokalizacja naszej kliniki

Mamy siedzibę w samym centrum, więc z każdego miejsca będziesz miał do nas blisko!
ul. Maratońska 3a/1 (300 m od ul. Półwiejskiej i Starego Browaru)

Dojazd

samochodem:

wjazd z ul. Królowej Jadwigi w prawo w ulicę Maratońską, zaraz za Multikinem. Po lewej stronie znajduje się płatny parking. Nasza klinika znajduje się naprzeciwko parkingu.

komunikacją miejską:

tramwajem nr 2, 6, 9, 12, 18, przystanek „Półwiejska”

Zadzwoń i umów się na konsultację ze swoim lekarzem w AlligoDent!

61 222 54 48

Doradztwo marketingowe i strona internetowa - Truszkowski Consulting Group